Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /strony/znajdzprodukt/class/baza.php on line 73
Riset - PolskieFirmy.net
Riset - RISET posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie handlowe i serwisowe na polskim rynku. Zajmuje się importem i dystrybucją urządzeń After printing, biurowych o wysokim.. zobacz więcej »

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /strony/znajdzprodukt/class/firma.php on line 193
Dane kontaktowe firmy:
, Warszawa
ul.Maszewska 28
Tel.: 228646555
fax: 228646581
Strona www
Formularz kontaktowy
Nip: 526-020-54-24
O Firmie:
RISET posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie handlowe i serwisowe na polskim rynku. Zajmuje się importem i dystrybucją urządzeń After printing, biurowych o wysokim zaawansowaniu..

 
TABLICA INTERAKTYWNA Z ZESTAWEM MULTIMEDIALNYM
Opis:

Zestaw mobilny CLASUS

Tablica interaktywna Clasus to więcej niż zwykłe narzędzie do uatrakcyjnienia lekcji i prezentacji. Korzystając z niej otrzymujemy dostęp do najlepszych narzędzi do przygotowywania, aktualizowania i przekazywania informacji i wiedzy.

Tablice firmy Clasus działają w oparciu o technologię elektromagnetyczną, co skutkuje  zwiększoną odpornością na uszkodzenia mechaniczne.

Tablica może pracować w dwóch trybach.
Tryb multimedialny pozwala na sterowanie komputerem dokładnie tak samo, jak za pomocą myszki komputerowej. Obraz, pliki wideo i audio, Internetu, to i wiele więcej, jest dostępne poprzez proste kliknięcie.
Tryb tablicowy pozwala na posługiwanie się piórem elektronicznym jak pisakiem na klasycznej tablicy, z tą istotną różnicą, że nie ogranicza nas jej powierzchnia (prezentacje mogą zawierać dowolną liczbę stron). Dodatkowo, notatki można uzupełniać dowolnymi treściami multimedialnymi. Po zakończeniu lekcji, wszystkie powstałe w jej trakcie materiały mogą być zapisane a następnie, w razie potrzeby, odtworzone lub przekazane uczniom.

Tablica interaktywna Clasus posiada również wbudowane narzędzie pozwalające na przeprowadzenie telekonferencji, podczas której, każdy uczestnik może brać aktywny udział, także jako prowadzący, w interaktywnych prezentacjach odbywających się w odległych ośrodkach.

Podstawowe zalety zestawu:

niezawodna technologia indukcji elektromagnetycznej; powierzchnia do pisania pisakami suchościeralnymi; solidna, aluminiowa rama bez ostrych krawędzi; dwa pisaki – jeden dla dorosłych, drugi dla dzieci; zestaw umożliwia łatwe, bezproblemowe przewożenie tablicy z klasy do klasy możliwość zamontowania części zestawu na ścianie; winda hydrauliczna ułatwia ustawienie żądanej wysokości tablicy bez konieczności dostosowywania projektora i kalibrowania obrazu;

W skład zestawu:

tablica interaktywna 78” Clasus – 5 lat gwarancji, tablica elektromagnetyczna, 2 piórka interaktywne, kabel USB, oprogramowanie A-migo w jęz. polskim podstawa jezdna na kółkach z wysięgnikiem do projektora i windą hydrauliczną, umożliwiającą ustawienie tablicy na wymaganej wysokości, półką na głośniki i akcesoria; projektor BENQ MP771 z zapasową lampą – jasność 3000 ANSI lm, XGA, kontrast 2000:1, technologia DLP) głośniki stereo 2.1 kamera Webcam